startgroup

Vývojový pracovník - manažér v gastronómii

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Galanta
Sládkovičovo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť v Sládkovičove, pôsobiaca v oblasti gastronómie, ktorá sa zaoberá výrobou bagiet a sendvičov hľadáme vývojového pracovníka nových výrobkov.

Náplň práce:
- Vývoj nových produktov (bagety, sendviče, šaláty)
- Príprava a vyhotovovanie cenových kalkulácii pre nové produkty
- Zavedenie nových produktov do výrobného procesu, zaškolenie pracovníkov vo výrobe
- Zlepšovanie, zrýchľovanie a zjednodušovanie výrobných procesov
- Vytvorenie manuálov pre výrobný proces
- Sledovanie konkurencie na trhu
- Príprava a zabezpečenie vzoriek pre potenciálnych odberateľov (obchodné siete, významní zákazníci)
- Vyhľadávanie nových dodávateľov a surovín, občasné služobné cesty
- Riešenie zmlúv o dodávkach tovaru

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Zaujímavé finančné ohodnotenie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku s podrobne rozpísanou náplňou práce. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí splnia všetky požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Úplné stredoškolské vzdelanie
- Prax v podobnej oblasti min. 5 rokov
- Anglický jazyk aktívne alebo Nemecký jazyk aktívne
- Dostatočná znalosť zásad HACCP a ich aplikácia
- Dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- Prehľad a odborné vedomosti o výrobkoch, technologických procesoch, technologických zariadeniach a prevádzkach organizácie
- Všeobecné vedomosti o rizikách pre bezpečnosť potravín a vedomosti o rizikách súvisiacich s vyrábanými výrobkami a vykonávanými činnosťami
- Znalosť práce s PC (Outlook, MS Office, Open Office, Internet, SPIN a pod.)
- Vodičský preukaz skupiny B