startgroup

operátor výroby

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj
Vlkanová

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práce vo výrobe na pozíciu operátor výroby - oddelenie vstrekolisy
- jednoduchá obsluha strojov
- trojzmenná prevádzka (ranná, poobedná a nočná zmena)
- spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov pre automobilový priemysel

Ponúkaný plat

505 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
- nástup dohodou

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- tarifa 505 eur/brutto, po mesiaci 115 Eur + nadčasový príplatok 50%, nočný príplatok (zákonné)
- po 6 mesiacoch osobný príplatok vo výške 50 Eur/brutto
- stravné lístky 3,15 eur

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- minimálne SŠ vzdelanie
- manuálna zručnosť
- chuť pracovať
- zodpovednosť
- flexibilita
- skúsenosť na podobnej pozícii výhodou!
- práca na pracovnú zmluvu, nástupný plat je 505 EUR brutto, po mesiaci 115 eur osobné ohodnotenie, príplatky
- príspevok na stravu alebo stravné lístky