startgroup

pomocný pracovník

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Okres Zvolen
Zvolen

Pozícia / odvetvie

Pomocné práce a brigády

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-práca podľa potreby pravdepodobne 1-2-3 dni do týždňa
-schopnosť samostatne pracovať na zadanej úlohe ( lepíme polepy na výklady, výdajne stojany,
inštalujeme bannery a rôzne reklamné nosiče,natierame stojany farbou, údržba čerpacích staníc na celom
Slovensku,
-občas elektrotechnické práce -elektroinštalácie, opravy elektro zariadení
-vodičský preukaz typu B - ( jazdí sa na dodávke do 3,5t) - brigádnik bude aj závozník prípadne aj
šofér, ochota cestovať a prípadne prespať na ubytovni podľa potreby a množstva práce na konkrétnej
čerpacej stanici- (max 1-2 dni)

Ponúkaný plat

2 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
- v prípade spokojnosti - možnosť pracovať na TPP

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

-min. maturita elektrotechnického smeru - paragraf 21
-pedantnosť, samostatnosť, manuálna zručnosť, zodpovednosť