Stante sa WELLNESS KOUČOM

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Nutričné poradenské centrum hľadá do svojho tímu schopných,príjemných a komunikatívnych ľudí na pozíciu WELLNESS KOUČ . Je možná aj dľhodobá spolupráca na skrátený úväzok napr. behom VŠ štúdia/materskej dovolenky/pri zamestnaní

Požadujeme:
-SŠ vzdelanie
-spoľahlivosť,serióznosť,komunikatívnosť,
-pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu a záujem o výživu
-práca na PC
-príjemné vystupovanie
-lojalita a flexibilita

Ponúkame:
-finančné ohodnotenie 500-1200 eur/mes. po zaškolení a rekvalifikácii
-sadzba 7eur/hod. za starostlivosť o klienta
-pružná pracovná doba
-skvelý kolektív
-reprezentatívne pracovné prostredie
-možnosť kariérneho rastu
-možnosť účasti na školeniach v zahraničí
-privyrobenie 250-300eur/mes. pri práci na VPP pri splnení časovej náplne 10-15 hod/týždeň
Náplňou práce je:
-konzultačná činnosť s klientom s cieľom zmeniť jeho životný štýl,práca s bioimpedačnou váhou, tvorba jedálničku, zostavovanie výživových programov a komplexné poradenstvo, aktívne vyhľadávanie nových klientov formou cielenej reklamy
-telefonické oslovovanie a získavanie nových klientov formou doporučení
-organizovanie pravidelných kontrol klienta na firemnej pobočke
-starostlivosť o stávajúcich zákazníkov
-predaj výživových doplnkov na pobočke centra.

Informácie pre uchádzača:

životopis+fotka +motivačný list podmienkou
kontakt pre zaslanie životopisu: email

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno