startgroup

Hlavný účtovník

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
Banská Bystrica

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-komplexné vedenie účtovníctva
-spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky
-určovanie metodiky účtovania v spoločnosti a podieľanie sa na tvorbe interných smerníc týkajúcich sa účtovania
-zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva
-metodické riadenie účtovania a nadväzných procesov v súlade s platnými právnymi predpismi
-inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku, vedenie skladového, mzdového a majetkového účtovníctva
-vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH
-príprava podkladov pre vypracovanie audítorských a rantigových hodnotení
-príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva
-spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy
-vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné uzávierkové práce
-riadenie tímu účtovníkov
-zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva
-spracovanie účtovných dokladov
-zostavovanie účtovných výkazov
-vedenie daňovej evidencie
-reporting nadriadenému

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

-precíznosť, flexibilita, samostatnosť, schopnosť zvládať stresové situácie
-kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

-VŠ vzdelanie ekonomického smeru
-5 rokov prax ako účtovník
-anglický jazyk alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
-skúsenosť s vedením menšieho tímu účtovníkov aspoň 2 roky