Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Do rozrastajúceho sa tímu hľadáme spoľahlivého a precízneho človeka so skúsenosťami na pozíciu: Ekonóm -KOMPLEXNÝ ÚČTOVNÍK.

Hlavná náplň práce:

- Zodpovednosť za kompletné vedenie podvojného účtovníctva
- Evidencia bankových výpisov, došlých a vyšlých faktúr
- Evidencia majetku a odpisov
- Zodpovednosť za účtovné uzávierky
- Zodpovednosť za predkladanie daňových priznaní DPH, dane z motorových vozidiel, kontrolných a súhrnných výkazov
- Sledovanie aktuálnej legislatívy, implementácia do praxe
- Analýzy a reporty ohľadom nákladov, výnosov, hospodárskych výsledkoch a stave majetku
- Komunikácia s daňovými úradmi a audítorskou spoločnosťou

Benefity a ďalšie výhody:

- Seriózna práca na zmluvu pre stabilnú spoločnosť
- Základná mzda + odmeny
- Vernostný program

Informácie pre uchádzača:

Kontaktovať budeme výlučne len tých kandidátov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky na danú pracovnú pozíciu. Ďakujeme za záujem a porozumenie.

Všeobecne požadované znalosti:

- VŠ alebo SŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Min. 2 roky praxe v komplexnom účtovníctve
- Znalosť slovenských účtovných štandardov
- Zodpovedný prístup k práci
- Schopnosť pracovať samostatne
- Odolnosť voči stresu
- Zameranie na detail

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie

Iné znalosti:

Fakturácia, Jednoduché účtovníctvo, Podvojné účtovníctvo, Pokladňa