custom-banner

LOGISTA - dopravný dispečér

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho klienta, nadnárodnú spoločnosť, ktorá dlhodobo pôsobí na Slovensku hľadáme špecialistu logistiky – Dispečera. Spoločnosť sa zaoberá výrobou regálových systémov.

HLAVNÁ NÁPLŇ PRÁCE:

- Zabezpečuje plnenie objednávok na export a spolupracuje s inými oddeleniami spoločnosti

- Spolupracuje s obchodnými partnermi – dopravnými spoločnosťami

- Príprava dodacích listov a vystavovanie faktúr

- Spolupráca s colným úradom

- Zabezpečuje transport aj pre iné oddelenia spoločnosti (strojov, nástrojov a iného príslušenstva...)

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA:

- SŠ s maturitou, ideálne: dopravné zameranie

- AJ na aktívnej komunikatívnej úrovni

- Skúsenosti na obdobnej pozícii aspoň 2 roky

- PC zručnosti: MS Office - pokročilý

- Flexibilita, odolnosť voči stresu

- Argumentačné a vyjednávacie schopnosti

PONÚKAME:

- Dlhodobú spoluprácu

- Stabilné zamestnanie

- Pravidelné kvartálne finančné ohodnotenie

- Zaškolenie

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Nástup: apríl/2015