startgroup

Vedúca predajne športovo elegantného oblečenia

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj; Trnava
Trnava

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

zodpovednosť za plynulý chod predajne
vedenie tímu predavačov, tvorba a plánovanie harmonogramu pracovných zmien
zodpovednosť za naceňovanie tovaru
dohľad nad dodržiavaním štandardov čistoty spoločnosti
preškoľovanie nového personálu, motivácia, hodnotenie
vystavovanie modelov a aranžovanie výkladov
zákaznícky servis
pravidelný reporting
hmotná zodpovednosť za zverený majetok a hodnoty
zodpovednosť za dodržiavanie správnych pracovných postupov
zodpovednosť za správne prezentovanie značky a predávaného tovaru v zverenej predajni

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku s podrobne rozpísanou náplňou práce a FOTOGRAFIOU. Na pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

prax na podobnej pozícii minimálne 2 roky v oblasti módy
nakoľko neposkytujeme ubytovanie, podmienkou je bydlisko v okolí Trnavy
znalosť práce na pokladni
znalosť práce s PC - Word Excel, Internet, e-mail
príjemný prístup k ľuďom

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

stredoškolské s maturitou v oblasti obchodu, marketingu
vysokoškolské I alebo II stupňa oblasť marketingu a predaja