#TsmeMy

    Najchytrejší Slováci pracujú v Telekom Doma - Kežmarok, Levoča, Poprad, Stará Ľubovňa, KE kraj

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Pozícia / odvetvie

    Obchodný zástupca

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Predajná zručnosť sa v súčasnosti považuje za jednu z najcennejších...
    A my Ťa ju dokážeme naučiť!

    STAŤ SA ÚSPEŠNÝM A FINANČNE NEZÁVISLÝM ČLOVEKOM JE SEN KAŽDÉHO...
    A U NÁS NÍM NAOZAJ MOŽEŠ BYŤ!

    Začni si aj TY budovať kariéru v Telekom Doma a vyber si modernú profesiu OBCHODNÍKA v divízii Interný Door to Door.

    • Telekom Doma ŤA "DOOR TO DOOR" NAOZAJ NAUČÍ ROBIŤ, budeš mať možnosť pracovať v profesionálnom tíme obchodníkov.

    • Telekom Doma ŤA NAOZAJ ODMENÍ, u nás platí: „sky´s the limit“.

    • Telekom Doma TI DÁ MOŽNOSŤ REÁLNEJ KARIÉRY, kariérna dráha je jasne definovaná.

    Byť obchodníkom nie je práca ale poslanie!

    Pracovná doba: od 10:00 do 19:00 (vrátane hodinovej obedňajšej prestávky).

    Spoločnosť Slovak Telekom je najväčší slovenský multimediálny operátor, s dlhoročnými skúsenosťami a zodpovedným prístupom k podnikaniu. Pod značkou Telekom ponúka jednotlivcom, domácnostiam i firemným zákazníkom produkty a služby pevnej i mobilnej telekomunikačnej siete. Na trh prináša inovatívne riešenia, najnovšie technologické trendy a medzinárodne poznatky.

    Pozíciu obsadzujeme pre nášho obchodného partnera: Lugera & Maklér, spol. s r.o..

    Benefity a ďalšie výhody

    • osobný a profesijný rozvoj
    • služobný telefón a tablet
    • auto aj na súkromné účely
    • firemné akcie a „tímbildingy“

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Termín ukončenia výberového konania

    30.4.2015

    Druh pracovného pomeru

    brigáda, plný úväzok, živnosť

    Informácie pre uchádzača

    Informácie o výberovom konaní:
    1. Osobný pohovor s manažérom.
    2. Tréningový deň – po úspešnom absolvovaní prvého kola - praktická časť.
    3. Produktové a predajné školenie.
    4. Uzatvorenie pracovno-právneho vzťahu.

    Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí postúpia na 1. kolo pohovorov. Za pochopenie ďakujeme.

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    Od vhodného kandidáta očakávame:
    • Pozitívny a aktívny prístup
    • Excelentné komunikačné a negociačné zručnosti
    • Prezentačné zručnosti
    • Kreativitu
    • Zodpovednosť a rovnako jedinečnosť osobnosti

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!