OBCHODNÝ ZÁSTUPCA pre prof. KADERNÍCKE značky - DERMOESTHETIC s.r.o.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Do našej firmy Dermoesthetic s.r.o. so sídlom v Prahe hľadáme obchodného zástupcu pre Slovensko pre profesionálne kadernícke značky.

Náplň práce:
- akvizícia nových klientov (kaderníckych salónov)
- návštevy stávajúcich klientov
- propagácia značky a prezentácia výrobkov
- zaisťovanie školení pre kadernícke salóny
- zabezpečovanie plánu návštev a ich reporting

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame:
- zaujímavé ohodnotenie (fix + provízia z realizovaných predajov)
- produktové a obchodné zaškolenie
- mobil + tablet
- možnosť sebarealizácie a profesného rastu
- stabilnú prácu

Všeobecne požadované znalosti:

- vlastný automobil ( za používanie vlastného automobilu ponúkame finančnú kompenzáciu)
- znalosť práce na PC
- predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii obchodného zástupcu min. 2 roky
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B