startgroup

Servisný technik

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava a okolie

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zameriava na predaj, montáž, servis a poradenstvo garážových a priemyselných brán hľadáme šikovného Servisného technika.

Náplň práce :

- Identifikácia a oprava chýb elektrických, hydraulických ako aj mechanických súčastí výrobkov zn. Hörmann
- Prevedenie servisu brán a ďalších výrobkov zn. Hörmann
- Technické poradenstvo
- Reklamačné konanie
- Komunikácia v nemeckom (anglickom) jazyku a preklad dokumentov z/do nemeckého jazyka pre účely vykonania servisného zásahu

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- 13. plat
- Štandardné firemné benefity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie elektrotechnické s maturitou
- Minimálne paragraf 22 podľa vyhlášky ÚBP SR č. 74/1996 Z.z.
- Pokročilá znalosť nemeckého, príp. anglického jazyka
- Vodičský preukaz sk. B
- Schopnosť práce vo výškach – lešenie, rebrík, zdvíhacie plošiny...
- Zváračský preukaz výhodou
- Bydlisko kandidáta : bratislavský kraj, najlepšie z okolia Senca, Pezinka apod.