Payroll Accountant (JO-1107-234013qb_8)

The offer is inactive, it is not possible to respond to it.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Place of work:
    Bratislava
  • Salary offered (basic salary):
    Zamestnávateľ neuviedol
    Show more
  • Type of employment:
  • Start date:
    dohodou (ASAP)

Job information

Job description, responsibilities and duties

  • Check and prepare the Payroll journal specific by country
  • Complete the preparation and posting of accruals as required as a part of the monthly financial reporting process
  • Calculate commissions
  • Preparation of headcount stats
  • Balance sheet reconciliations, review of income statement and balance sheet discrepancies
  • Perform sales and gross margin reconciliations and accompanying analysis
  • Complete assigned accounting activities to support the monthly, quarterly and annual close processes
  • Ensure compliance with US GAAP and local GAAP accounting rules, where applicable

Requirements

  • College/University degree in Economics preferred (or professional experience in accounting)
  • Fluent English is a must
  • At least 2 years of previous experience in Accounting (preferably complex accounting)
  • Accounting certification such as ACCA, CPA, CIMA would be an advantage

Other benefits

  • International environment
  • 13th salary
  • Language courses
  • Career grow
  • other benefits will be specified on interview

Candidate's agreement about protection of personal data

 Touto reakciou na pracovnú ponuku udeľujem spoločnosti CPL Jobs, s.r.o., so sídlom Vysoká 14, 811 06 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35 881 895, spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka číslo 31323/B (ďalej len “CPL“) súhlas so spracúvaním všetkých mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytnutých CPL, na účely realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo akúkoľvek inú relevantnú pracovnú pozíciu v budúcnosti. Rovnako súhlasím so spracúvaním údajov spojených s mojou fyzickou identitou, v prípade, že je súčasťou poskytnutých údajov aj moja fotografia. Zároveň vyhlasujem, že všetky poskytnuté údaje, sú správne, pravdivé a aktuálne a súhlasím s ich poskytnutím a sprístupnením tretej strane, najmä ostatným organizačným zložkám skupiny CPL a klientom CPL, v medziach sledovaného účelu, tj. realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu. Tento súhlas udeľujem až do jeho písomného odvolania na základe mojej vlastnoručne podpísanej žiadosti doručenej do CPL.

Employee requirements

  • Minimum required education:
    stredoškolské s maturitou
  • Language skills:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)