Samostatný účtovník

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre našu spoločnosť hľadáme samostatného účtovníka/účtovníčku s výbornou znalosťou podvojného účtovníctva a personálnej agendy.
Hlavnou náplňou práce a zodpovednosti sú:
- vedenie evidencie prijatých a odoslaných faktúr a ich účtovanie,
- vedenie evidencie ostatných účtovných kníh v súlade s platnými predpismi,
- vyhotovenie pokladničných a ostatných interných dokladov,
- vedenie evidencie dlhodobého majetku a účtovanie pohybov majetku,
- kompletné spracovanie miezd,
- kompletné spracovanie personálnej agendy,
- samostatné riešenie bežných účtovných operácii v rámci podvojného účtovníctva,
- spracovanie daňových priznaní k všetkým daniam, ktorým spoločnosť podlieha v súlade s platným zákonom,
- spracovanie účtovnej závierky,
- zabezpečenie inventarizácie majetku a záväzkov.

Informácie pre uchádzača:

Váš životopis spolu s motivačným listom posielajte na e-mail: email a.stanakova(zavináč)kovomax.sk Všetkých uchádzačov budeme do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať s informáciou o stave výberového konania e-mailom alebo telefonicky.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Všeobecne požadované znalosti:

Znalosti:
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Predpoklady a zručnosti:
5 rokov praxe v oblasti podvojného účtovníctva a miezd
Samostatnosť, spoľahlivosť
Flexibilita
Komunikačná schopnosť
Skúsenosť v programe MRP výhodou
Skúsenosť s prípravou podkladov pre účely auditu výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B