startgroup

OPERÁTOR VÝROBY / GALANTA

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj; Okres Galanta
Galanta

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- montáž a kompletizácia finálnych výrobkov
- dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer
- nástup IHNEĎ
- nenáročná práca v stoji na 1/2/3 zmeny
- mamičkám s deťmi vieme umožniť prácu na jednu zmenu

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- 520-550 eur brutto (základná hodinová sadzba + dochádzkový bonus a zákonné príplatky)
- pozícia vhodná pre všetkých, aj pre manželské páry i absolventov na hlavný pracovný pomer
- ZADARMO DOPRAVA aj UBYTOVANIE
- STRAVNÉ LÍSTKY v HODNOTE 60 EUR HRADENÉ V PLNEJ VÝŠKE

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Kontaktujte nás na číslach: 0902 934 057,0902 934 044,0903 737 597, 033 533 3372.
Životopisy prosím zasielajte na našu emailovú adresu : email, príp. email; email Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- chuť pracovať
- zručnosť, presnosť a precíznosť
- ČISTÝ REGISTER TRESTOV - PODMIENKA
- dobrý zdravotný stav