startgroup

Operátor Výroby Lozorno - poskytnuté ubytovanie a doprava

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj
Lozorno

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca na výrobnej linke.
Trojzmenná prevádzka (od 06:00h.-14:00h., od 14:00h.-22:00h., od 22:00h.-06:00h.)

Doprava a ubytovanie zabezpečené.

Ponúkaný plat

3 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Mzda 3,69 €/hod. brutto.
- príplatky poobedná + 0,30 €
- príplatky nočná + 0,50 €
- príplatky nadčas + 1,17 €
- príplatky sobota + 1,17 €
- príplatky nedeľa + 2,34 €
- výkonnostné a dochádzkové bonusy
- preplatenie ubytovania 50%
- gastrolístky v hodnote 3,40 €

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- ukončené stredoškolské vzdelanie výhodou
- skúsenosť s pásovou výrobou - výroba autosedačiek (výroba v automobilovom priemysle výhodou)
- manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, serióznosť!!!
- ochota učiť sa nové veci
- samostatnosť, technické myslenie, presnosť, cieľavedomosť

V prípade zájmu zašlite svoj životopis na dole uvedenú adresu, alebo nás kontaktujte telefonicky na tel.č.: 0902 934 056, Igor Košút

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
V prípade, že nespĺňate všetky požiadavky neposielajte prosím svoj životopis.