startgroup

Servisný technik

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Okres Zvolen
Zvolen, Slovensko

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom a servisom baliacej techniky hľadáme šikovného servisného technika, ktorý má rád výzvy, rád sa učí nové veci a má blízky vzťah k opravám a inštalovaniu strojov a zariadení.

Náplň práce:
- Servis a inštalácie baliacich strojov u klientov v rámci celej SR (na baliacu techniku - baliace stroje, páskovacie, ovinovacie, vákuové + pomoc vedúcemu servisu s administratívnou agendou cca 50 %
- Oprava a montáž baliacich strojov a zariadení
- Rozvoz spotrebného materiálu /fólie, viazacie pásky, plastové misky a pod/ k nainštalovaným servisovaným baliacim zariadeniam cca 30 %
- Možnosť predaja nových baliacich zariadení a spotrebných materiálov u klientov, kde servisný technik vykonáva svoju pracovnú činnosť za províziu + potrebné doplňujúce činnosti podľa požiadaviek zamestnávateľa
- Takmer 95 % výkonu práce je v teréne

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Odmeny za nadčasovú prácu + provízie zo získaných objednávok pri servise.
- V prípade preukázanej výbornej zdatnosti školenia v ČR, Nemecku. Pri dobrej znalosti sortimentu spoločnosti a dobrej komunikácii možnosť zúčastňovať sa výstav (5 až 6x ročne), kde je veľká príležitosť predaja baliacej techniky a následnej zaujímavej finančnej odmeny.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. V prípade, že všetky požiadavky nespĺňate, prosím neposielajte nám svoje životopisy, nebudeme Vás kontaktovať. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou s elektrotechnickým zameraním
- Prax na pozícii servisného technika veľkou výhodou
- Obchodnícke zručnosti, orientácia na dlhodobé partnerské vzťahy
- Spoľahlivosť, samostatnosť, orientácia na dosahovanie plánovaných ukazovateľov
- Reprezentatívne vystupovanie
- Aktívna znalosť anglického jazyka veľkou výhodou
- Vyhláška - práca na opravách elektrických zariadení do 1000 V - elektrotechnik § 21, 22
- Vodičský preukaz B, aktívny vodič. Jazdenie na dodávke v rámci celého Slovenska
- Požadované bydlisko Zvolen, príp. do 40 km od Zvolena