startgroup

Manažér pobočky cestovnej agentúry v Budapešti

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Budapešť

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom online zájazdov do celého sveta hľadáme zodpovedného manažéra zabehnutej pobočky v Budapešti.

Náplň práce :

- Riadenie a koordinácia pobočky (call centrum), zaistenie jej bezproblémového chodu (office, IT, BOZP)
- Zodpovednosť za riadne, včasné a kompletné plnenie zadaných úloh
- Nastavenie a dodržiavanie plnenia predajných plánov, tvorba štatistík predaja, pravidelné vyhodnocovanie splnených predajných cieľov
- Zodpovednosť za predajné výsledky
- Vedenie, coaching a motivácia tímu
- Pravidelný reporting vedenia spoločnosti a úzka spolupráca s Top managementom a CEO
- Spolupráca s finančným oddelením (schvaľovanie faktúr, komunikácia s bankami)
- Podpora pri implementácii nového finančného systému
- Spolupráca s marketingovým oddelením v CZ/SR, podieľanie sa na marketingových kampaniach
- Nábor a zaškolenie nových zamestnancov, vedenie HR agendy
- Zodpovednosť za včasný a bezchybný report miezd, komunikácia s externými účtovníkmi
- Podpora a komunikácia s obchodnými partnermi (vedenie obchodných jednaní, nadväzovanie nových obchodných partnerstiev
- Podieľanie sa na neustálom zlepšovaní a zefektívňovaní pracovných procesov
- Pravidelné pracovné porady v Českej a Slovenskej republike

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Firemný telefón, notebook
Zľavy na firemné produkty
Štandardné zamestnanecké benefity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Ak dané požiadavky nespĺňate, neposielajte prosím svoj životopis, nebudeme Vás kontaktovať. V prípade, že ste reagovali na podobný inzerát alebo ste s danou ponukou boli oslovení inou spoločnosťou neposielajte nám už svoje CV. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Vysokoškolské vzdelanie
Aktívna znalosť anglického a maďarského jazyka
Prax na vedúcej pozícii (Vedúci predajnej pobočky, call centrum) min. 5 rokov
Prax v cestovnom ruchu, pripadne s online predajom veľkou výhodou

Počítačové znalosti - používateľ:
- Microsoft Word - pokročilý
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Outlook - pokročilý
- Microsoft PowerPoint - pokročilý
- Internet - pokročilý