startgroup

zváračský inžinier

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Okres Detva
Detva

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-zamestnanec zabezpečuje dozor nad dodržiavaním zásad stanovených v spoločnosti v zmysle noriem STN EN 3834-2, DIN 18800, DIN EN 15085 a STN EN 1090-1,2
-vykonáva periodické skúšky zváračov podľa STN 50705 a periodické preskúšanie zváračov a strojných zámočníkov podľa STN EN 287-1
-vykonáva interné a externé audity zvárania
-preskúmava požiadavky na produkt z hľadiska zvárania
-zabezpečuje tvorbu WPQR a WPS
-zodpovedá za schvaľovanie kontrolnej technológie pre procesy zvárania
-riadi pracovníkov útvaru dielenského zváračského dozoru

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

-MOŽNOSŤ UBYTOVANIA
-jazykové znalosti - anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
-zodpovednosť
-relevantné skúsenosti na danej pozícii
-organizačné a riadiace schopnosti
-samostatnosť
-komunikatívnosť
-vodičský preukaz skupiny B

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

-vysokoškolské so zameraním na strojárstvo
-európsky diplom EWE/IWE