startgroup

Procesný inžinier s aktívnym anglickým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj
Svätý Jur pri Pezinku

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti výroby kvalitných oceľových a hliníkových kovových dielov, zostáv a modulov pre prémiové značky v automobilovom priemysle hľadáme skúseného Procesného inžiniera s aktívnym anglickým jazykom.

Náplň práce:

- Optimalizácia a nastavovanie procesov vo výrobe
- Zníženie zmätkovitosti výrobkov
- Popisovanie technologických postupov výroby
- Zaučenie podriadených zamestnancov vyrábať dielce podľa predpísanej technológie
- Písanie pracovných inštruktáží, kontrolných plánov, procesy flow-charty, factory lay-out, proces FMEA, PPaP
- Definovať kusovníky a zoznam pracovných postupov s normo časmi na konci prototypovej fázy
- Postúpiť projekt prototypovej fázy do sériovej výroby
- Analyzovať skutočnosť versus ciele na: náklady, kvalitu, splnenie termínov
- Uskutočňovať audit výrobkov
- Kontrolovať dodržiavanie požiadaviek ISO noriem
- Dodržiavať predpisy BOZP a PO
- Rozvoj nových projektov
- Prevod do sériovej výroby / Zaškoľovanie team lídrov sériovej výroby tímu
- Participovať sa do návrhu nových nástrojov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Štandardné firemné benefity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom aj anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú všetky podmienky. Ostatným sa vopred ospravedlňujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, zameranie: technické, strojárske
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Prax minimálne 1 rok ako procesný inžinier
- Prax v automobilovom priemysle je výhodou
- Skúsenosti s riadením kvality vo výrobných procesoch
- Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- Skúsenosti s normovaním práce a časov na pracovné úkony nutné