PROCESNÍ INŽENÝR/KA – SENIOR (automotive industry)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pro našeho klienta – japonskou výrobní společnost vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl - hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici PROCESNÍ INŽENÝR/KA – SENIOR pro pracoviště v Kladně.

Náplň práce:
- Plánování, nákup a instalace nových zařízení (robotické výrobní linky nebo jejich součástky) do výroby
- Zodpovědnost za provoz, zlepšování a údržbu robotické výrobní linky
- Zavádění nových modelů do hromadné výroby
- Modifikace strojů a procesů a řešení souvisejících problémů
- Design, vývoj, nákup a údržba přípravků a nářadí
- Analýza chyb s využitím statistických metod
- Komunikace s dodavateli
- Školení seřizovačů na robotické výrobní lince
- Reportování a analýza výsledků jednotlivých projektů
- Vedení nebo účast na týmových projektech
- Návrhy a plánování investic a fixních nákladů

Benefity a ďalšie výhody:

- Zázemí mezinárodní společnosti
- Věrnostní bonus
- Služby firemní restaurace - příspěvek na stravování
- Týden dovolené navíc
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Studijní volno

Informácie pre uchádzača:

V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis na email

Další pracovní nabídky najdete na www.optima-recruit.cz

S osobními údaji, které jsou poskytovány společnosti OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., IČO: 264230022 za účelem zprostředkování zaměstnání je nakládáno v souladu se zákonem č.101/2000Sb. Poskytnuté údaje jsou ponechány v databázi po dobu nezbytnou ke zprostředkování zaměstnání nebo až do odvolání písemnou formou. Údaje mohou být poskytovány třetí osobě pouze po souhlasu osoby údaje poskytující. Ustanovení §12 a 21 zákona č.101/2000Sb. upravují Vaše právo na informaci o zpracování údajů, vysvětlení, možnosti aktualizace a likvidaci osobních údajů.

Všeobecne požadované znalosti:

- VŠ – strojní (příp. jiná VŠ technického zaměření)
- Praxe 4 roky na podobné pracovní pozici či jiná relevantní praxe v automotive
- AJ – plynulá aktivní znalost, včetně technických termínů (slovem i písmem)
- Zkušenost s robotickými aplikacemi (ABB), zkušenost s designem přípravků a vybavení
- AutoCAD 2D - pokročilá znalost, Inventor 3D – základní znalost
- MS Office – uživatelsky
- proaktivní přístup k práci, schopnost argumentace, velmi dobré komunikativní a prezentační dovednosti, trpělivost, samostatnost, zodpovědnost
- Řidičský průkaz skup. B

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)

Iné znalosti:

AutoCAD