Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Gelnica, Giraltovce, Medzilaborce, Levoča, Kompachy, Kráľovský Chlmec, Rožnava, Spišská Nová Ves, Sečovce, Sobrance, Trebišov, Veľké Kapušany
    Bánovce n.B., Púchov, Trenčín, Handlová
    Námestovo, Dolný Kubín, Ružomberok, Martin, Turčianské Teplice
    Žarnovica, Krupina, Detva, Poltár, Rimavská Sobota, Revúca
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    3-6 eur/kus
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 29.5.2015 do 30.6.2015

V súvislosti s realizáciou rozsiahlych projektov hľadáme externých spolupracovníkov – anketárov, kontrolorov - z celej Slovenskej republiky, ideálne so skúsenosťami s týmto druhom práce.
Náplň práce:
• kontrola ponúky a dodržiavanie štandardov v predajnach (v hypermarketoch, samoobsluhách, pultových predajniach...) a gastronom. prevádzkách
• osobné dopytovanie v prevádzkach
• zapisovanie získaných informácií do tabletu/dotazníka
• viac informácií nájdete na http://www.data-servis.eu/
Ponúkame:
• podrobné zaškolenie na projekt, ktoré prebehne v jednotlivých mestách na Slovensku alebo telefonické zaškolenie
• možnosť dlhodobej spolupráce
• platové podmienky: 3-6 €/1 dotazník (podľa typu projektu)
Požadujeme:
• komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
• plnoletosť
• samostatnosť, dôkladnosť, spoľahlivosť, flexibilita
• aktívna práca s internetom a e-mailom

Pre urýchlenie komunikácie emaily: email, email

Benefity a ďalšie výhody:

- podrobné zaškolení na projekt
- možnost dlouhodobé spolupráce
- stálá podpora koordinátorky

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity