startgroup

Asistent/Asistentka pre poskytovanie informácií v obchodnom centre

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Žilinský kraj; Okres Žilina
Žilina

Pozícia / odvetvie

Administratíva

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, atraktívne obchodné centrum v Žiline hľadáme milého a príjemného pracovníka do obchodného centra s nástupom ihneď.

Náplň práce :

- Poskytovanie informácii pre zákazníkov AUPARK Žilina
- Obsluha telefónu, emailu, prípadne iných komunikačných technológii,
- Aktívna neustála komunikácia za účelom poskytovania informácii,
- Prípadne aktívne riešenie problémov zákazníkov, pomoc pri orientácii v OC

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Gastrolístky plne hradené zamestnávateľom
- Trinásty plat
- pracuje sa krátky/dlhý týždeň od 9,00 - 21,00 hod.
- Pracovná zmluva je na dobu určitú 1 rok, ktorá sa po obojstrannej spokojnosti môže predĺžiť na dobu neurčitú

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky, pošlite nám svoj životopis s uvedením pracovných skúseností a s aktuálnou fotografiou. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie
- Externý študent vysokej školy (nie posledný ročník)
- Anglický, príp. nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni

Osobnostné predpoklady :

- Príjemné vystupovanie a vzhľad
- Komunikatívny, veselý človek
- Pozícia vhodná aj pre absolventa SŠ