startgroup

Obchodný manažér pre medzinárodnú cestnú prepravu

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá zabezpečuje komplexné prepravné služby pre medzinárodnú aj vnútroštátnu kamiónovú i železničnú prepravu hľadáme dobrého obchodníka - Obchodného manažéra pre cestnú prepravu.

Náplň práce:

- Akvizícia nových klientov a uzatváranie zmlúv na cestnú - kamiónovú prepravu
- Udržiavanie dobrých vzťahov s existujúcimi klientami
- Zostavovanie vlastného plánu akvizícii a vykonávanie jeho vyhodnotenia
- Vypracovávanie cenových ponúk pre zákazníkov
- Riešenie havarijných situácii počas prepravy
- Zodpovednosť za stav pohľadávok a ich aktívne riešenie
- Kontrola prichádzajúcich faktúr od dodávateľov dopravných a logistických služieb
- Riadi a koordinuje činnosť špeditérov (cca 3 - 4 špeditéri) v rámci svojho oddelenia
- Riešenie sťažností a reklamácii, stanovuje nápravné a preventívne opatrenia
- Zodpovednosť za personálnu situáciu vo svojom oddelení
- Vyhodnocuje jednotlivé prepravy
- Podieľa sa na schvaľovaní katalógu dodávateľov dopravných služieb a ich vyhodnotení

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Možnosti kariérneho rastu
- Motivačná odmeňovacia zložka
- Štandardné firemné benefity
- Zaujímavé finančné ohodnotenie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ostatným, ktorých nepozveme sa vopred ospravedlňujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Stredoškolské s maturitou
Vysokoškolské I., II. stupňa
Anglický jazyk alebo Nemecký jazyk pokročilý /nutná komunikácia v cudzom jazyku/
Skúsenosti na pozícii obchodníka sú nutné /v oblasti logistiky a prepravy veľkou výhodou/
Prax na riadiacej pozícii veľkou výhodou

Administratívne a ekonomické znalosti:
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - stredne pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz sk. B