Zdravotná sestra, Viedeň

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Viedeň
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1400 - 1650 EUR
    • 40 hod. pracovný týždeň,
    • Pracovná doba Pon. - Pia. 08:00 - 16:00.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 2.3.2015

Informácie o pracovnom mieste

• Manažment kvality,
• Návštevy klientov,
• Telefonický a osobná podpora personálu,
• Práca v teréne.

Benefity a ďalšie výhody:

• Stabilné a perspektívne miesto v mladej, rýchlo rastúcej spoločnosti s možnosťami ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu,
• Zaujímavá a dynamická pracovná náplň s možnosťou sebarealizácie,
• Pracovné oblečenie,
• Home Office,
• Tablet PC,
• Telefón,
• Firemné auto aj na osobné účely.

Informácie pre uchádzača:

Ak spĺňate všetky uvedené podmienky a naša ponuka Vás zaujala očakávame Váš motivačný list spoločne s detailným životopisom (vrátane fotografie) v nemeckom jazyku na adrese: email

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky na vzdelanie a prax:

• Absolvovaná SZŠ, odbor všeobecná zdravotná sestra,
• Špecializácia v internej medicíne výhodou,
• Dodatkové kurzy výhodou (prednostne psychiatria, geriatria, rehabilitácia),
• Min. 1 ročná prax z lôžkového (nie ambulantného) oddelenia,
• Nostrifikácia vzdelania v AT.

Dodatočne očakávame:

• Bydlisko vo Viedni,
• Komunikatívna nemčina slovom aj písmom, angličtina výhodou,
• Práca s PC (Outlook, Office),
• Kultivovaný vzhľad a vystupovanie,
• Profesionálny, štruktúrovaný a proaktívny prístup k práci,
• Flexibilitu, odolnosť voči stresu a schopnosť pracovať v tíme,
• Vodičský preukaz typu B, aktívna vodička.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B