custom-banner

Operátorka výroby, nástupný bonus,50 voľných miest

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame Vám serióznu, stabilnú a dlhodobú prácu na hlavný pracovný pomer (pracovná zmluva) v Prešove.
Práca je vhodná pre všetky vekové skupiny, aj pre absolventky stredných škôl bez praxe.

NÁPLŇ PRÁCE:
- výroba a montáž káblových zväzkov a konektorov do svetiel motorových vozidiel
- jednoduchá práca v príjemnom prostredí

- práca na 2 zmeny (týždeň ranná a týždeň poobedná zmena, VÍKENDY VOĽNÉ !)
- práca je vhodnejšia pre ženy

Platové podmienky:
400 - 500 € brutto / mesačne + nástupný bonus

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:
- berieme všetkých šikovných so stredoškolským vzdelaním, prax nepožadujeme

INÉ VÝHODY:
- príjemné pracovné prostredie (neprašné, nehlučné, v zime vykurované, v lete klimatizované)
- mesačné bonusy do 30 €
- príspevok na cestovné do 13,30€ / mesiac počas celého trvania pracovného pomeru

- dochádzkový bonus 1€ za každý odpracovaný deň
- nadštandardné príplatky za nadčas !

- nástupný bonus

- stravné lístky
- moderné výrobné a montážne linky
- možná práca v sede na niektorých pracoviskách
- dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- sme členom 1. APAS-u (asociácie personálnych agentúr Slovenska)
- sme najväčšia agentúra sveta
- na Slovensku sme už 12 rokov
- sponzorujeme plávanie, tenis (FedCup a DAVIS CUP)
- pomáhame deťom (nezisková organizácia NÁRUČ)

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
Registrujte sa priamou reakciou na tento inzerát alebo nám zašlite životopis e-mailom na email, do predmetu správy uveďte OPERATORKA PRESOV
Na pohovor budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí spĺňajú podmienky. Ďakujeme za pochopenie.
Nástup do práce IHNEĎ!