custom-banner

Junior účtovník - administratívna podpora

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho klienta hľadáme parťáka do tímu :) Pozícia ktorú obsadzujeme je vhodná pre absolventov.Ak máte chuť pracovať v medzinárodnom prostredí na finančnom oddelení, zašlite nám svoj životopis v Anglickom jazyku.

Hlavná náplň práce:
- administratívna podpora
- finančné operácie týkajúce sa párovania platieb
- práca so systémom
- mailová komunikácia
- komunikácia v anglickom a francúzkom alebo anglickom a nemeckom jazyku
- spolupráca s ostatnými členmi tímu
- práca v medzinárodnom prostredí
- a iné

Požadujeme:
- Aktívna znalosť Anglického jazyka
- Aktívna znalosť Francúzkeho alebo Nemeckého jazyka
- minimálne stredoškolské vzdelanie
- Ekonomické vzdelanie SŠ alebo VŠ
- chuť pracovať v kolektíve
- flexibilita
- administratívne zručnosti

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.