startgroup

Nastavovač na linke

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj; Zlaté Moravce
Zlaté Moravce

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- nastavenie stroja, zariadenia, brúsky na guľato,
- zabezpečenie chodu linky alebo brúsnej strojovej linky,
- meranie komponentov mikrometrom a inými meradlami,
- odstraňovanie porúch strojov, kontrola činnosti a funkčnosti zariadenia

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- práca v stabilnej spoločnosti,
- možnosť profesijného rastu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- práca na rizikovom pracovisku ( hluk ),
- práca na 3 zmeny , podľa potreby i na 4 zmeny,
- schopnosť čítať a pochopiť technickú dokumentáciu,
- odborná znalosť obrábania kovov-brúsenie na guľato, prípadne sústruženie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- strojárske vzdelanie,
- prax v nastavovaní strojných zariadení,
- skúsenosť s prácou s rôznymi meradlami.