custom-banner

Operátor výroby - elektrotechnik

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Adecco, spol. s r.o. hľadá pre klienta v Piešťanoch pracovníkov na pozíciu
operátor výroby, oprava elektronických zariadení.

Náplň práce:
- zodpovednosť za testovanie
- čistenie, oprava mechanických a elektrických výrobkov (scannery, čítačky čiarových kódov, PCB, zdroje, matičné dosky, displaye, dotykové panely a pod.)

Požiadavky:
- ukončené elektrotechnické učebné obdory (elektronik, elektoromechanik, mechanik, mechatronik, strojár a pod.)
- osvedčenie podľa vyhlášky 508/2009 Z.z. výhoda (nie podmienka)

Prax a iné zručnosti:
- základné zručnosti na počítači
- všeobecne manuálne zručnosti
- skúsenosti so systémom SAP výhodou
- základy anglického jazyka
- prax vítaná (nie je podmienkou)

Zmennosť:
- 2 zmeny

Podmienky:
- základná hodinová mzda: 3,00 Eur/hod
- stravný lístok
- práca je na začiatok na Dohodu o vykonaní práce, po zaučení prestup na Hlavný pracovný pomer!!!

Termín nástupu:
IHNEĎ