startgroup

Servisný technik pre poľnohospodárske stroje - okr. Komárno

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj; Okres Komárno
Bajč okr. Komárno

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj poľnohospodárskej techniky, hľadáme skúseného servisného technika pre Bajč, okr. Komárno.

Náplň práce:
- Oprava poľnohospodárskych strojov Claas a Vaderstad
- Oprava a údržba mechanických celkov - motory, prevodovky, remeňové a reťazové pohony, rezacie a brúsiace nástroje, mlátiace a čistiace nástroje, opotrebiteľné diely
- Oprava a údržba hydraulického systému a elektriky
- Diagnostika eletroniky

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Odmeny za služby nadčas, počas víkendov a sviatkov
- Služobný automobil, mobilný telefón, laptop
- Domáce aj zahraničné školenia

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti. Kandidátom, ktorí nebudú pozvaní na pohovor sa vopred ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie v obore automechanik, autoelektrikár, elektrotechnické, automatizácia
- Praktické skúsenosti so servisovaním a opravou poľnohospodárskych strojov prípadne stavebnej mechanizácie
- Znalosť PC v programe MS Excel, inštalácia programov a mail
- Znalosť cudzieho jazyka /pasívne/
- Vodičský preukaz skupín C a T