startgroup

Skladník

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá dodáva kompletný sortiment keramických priemyselných obkladov a dlažieb a ktorá tiež vyrába vysokokvalitný keramický materiál s jedinečnou povrchovou úpravou HT hľadáme zodpovedného a šikovného skladníka so skúsenosťami s programom Omega/Kros.

Náplň práce :

- Príjem a výdaj tovaru zo skladu /rušné vykladanie paliet a naloženie do regálov/
- Vedenie papierovej/ elektronickej evidencie skladových pohybov
- Príležitostný rozvoz tovaru po Slovensku
- Obsluha VZV vozíka

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Perspektívna práca v medzinárodnej spoločnosti
Zaujímavé finančné ohodnotenie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky pošlite svoj životopis. Ak nemáte skúsenosti s programom KROS, je nutná skúsenosť s iným skladovým programom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Stredné odborné vzdelanie maturitou
Prax minimálne 2 roky na rovnakej pozícii
Fyzická zdatnosť

Ekonomické znalosti:
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Skúsenosti s programom Omega/KROS výhodou

Vodičský preukaz sk. B, C

Osobnostné predpoklady a zručnosti :
Mimoriadne zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam a k firemnému majetku, systematickosť, dôslednosť, organizačné schopnosti.

V prípade, že uchádzač o túto pozíciu nemá požadovanú prax, ale pri osobnom pohovore preukáže osobnostný predpoklad na výkon tejto práce, je nevyhnutná schopnosť rýchlo a kvalitne