Práca v sklade Tesco - Lichfield /Veľká Británia

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Lichfield
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 - 2000 EUR
    Tréning - prvý týždeň je platený 6,50 GBP na hodinu.
    Pondelok - piatok:
    Denna/Poobedna smena: 7.60 - 8.65 GBP na hodinu, podla vykonu
    Nočná smena: 8.35 - 9.40 GBP na hodinu, podla vykonu
    Sobota / Nedela / Sviatky:
    Denna/ Poobedna smena: 8.55 - 12.75 GBP na hodinu, podla vykonu
    Nočná smena: 9.45 - 13.25 GBP na hodinu, podla vykonu
    Pracuje sa na výkon. Výkon sa vyhodnocuje vždy týždenne. Nutné je dosahovať stanovený výkon - 105% po 4 týždňoch od nástupu do práce.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 12.1.2015

Informácie o pracovnom mieste

Práca je vhodná aj pre ženy a absolventov.
Náplň práce: Objednávky sa dostávajú cez scanner (AMT). Tovar sa nakladá na paletu a následne sa vykladá na určené miesto pomocou elektrického vozíka (LLOP).

Benefity a ďalšie výhody:

- zamestnávateľom je vedúca personálna spoločnosť vo Veľkej Británii. V súčasnosti má viac ako 114 pobočiek a zamestnáva viac ako 30.000 ľudí najmä v oblasti priemyslu a logistiky, v moderných veľkoskladoch a logistických centrách s rôznym druhom tovaru, v rôznych lokalitách Veľkej Británie.
- zabezpečené ubytovanie po príchode , neskôr možnosť zabezpečiť si vlastné ubytovanie – pomoc realitného agenta.
- príplatky za nadčasy, víkendy a nočné smeny
- možnosť poberať rodinné prídavky v UK
- pri podpise zmlúv Vám poskytneme kompletné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /zdravotné poisťovne, úrady práce, .../ .
- práca na min. 6 mesiacov s možnosťou predĺženia
- pomoc so zakúpením letenky
- poskytnutie pracovnej uniformy
- príjemná pracovná atmosféra.
- výborné referencie od zamestnancov – našich uchádzačov
- asistencia na mieste – pomoc s vybavením ubytovania, podpis nájomnej zmluvy, absolvovanie základného testu pre prácu v sklade, registračné procedúry - vyzdvihnutie na letisku.

Informácie pre uchádzača:

Kontaktujte nás mailom , telefonicky alebo osobne :

ALEKO agency, Masarykova 22, Prešov , mail : email , tel.. : 0907 515265 .

- po obdŕžaní mailu alebo pri osobnej návšteve dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv a vycestovanie.
- po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a obdŕžíte podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním obdržíte aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno