startgroup

Asistent marketingového oddelenia

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Marketing, reklama, PR

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá autorizovaným predajom a servisom automobilov prestížnej značky a poskytovaním služieb v oblasti automobilovej technológie hľadáme zodpovedného asistenta marketingového oddelenia.

Náplň práce:
- Realizácia servisných činností v oblasti aktivít PR
- Poskytovanie služieb v súvislosti s vozovým parkom – technická príprava vozidiel, tankovanie, obhliadky vozidiel, servis vozidiel u dealerov
- Flexibilný príjem a odovzdávanie vozidiel od/pre novinárov
- Administratíva súvisiaca s vozovým parkom - príprava zápožičných zmlúv na vozidlá, ich kontrola a distribúcia
- Realizácia agendy okolo otázok a požiadaviek zo strany novinárov
- Administratíva pri príprave podkladov pre PR aktivity a reporty
- Support v oblasti eventov a tripov
- Zabezpečenie logistiky reklamných materiálov pre press a aktualizácia systému
- Vykonávanie ďalších aktivít podľa potreby oddelenia PR & Corporate Communication

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Štandardné firemné benefity
- Práca v medzinárodnej spoločnosti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie odbor manažment výhodou
- Prax na podobnej pozícii min. 2 roky
- Zodpovednosť a precíznosť s orientáciou na detaily
- Výborné komunikačné schopnosti a písomný prejav
- PC znalosti v programe MS PowerPoint, MS Excell - príprava analýz, zbieranie dát
- Vodičský preukaz skupiny B - prax nutná min. 2 roky
- Znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni