custom-banner

Od JANUÁRA skladníkom v Kechneci ponúkame:

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

PRÁCA PRE ČLOVEKA, KTORÝ SI HĽADÁ
STABILITU!
HĽADÁME SKLADNÍKOV, KTORÍ MAJÚ
PLATNÉ OSVEDČENIE NA VZV.

ČISTÝ REGISTER TRESTOV.

Pracovná náplň zahŕňa:
- obsluha VZV,
- prebaľovanie komponentov,
- zásobovanie liniek,
- manuálne práce,
- nepretržitá prevádzka (ranné, poobedné aj nočné zmeny).
Jednoducho hľadáme pozitívnych ľudí s chuťou pracovať. Ľudí, ktorí sa neboja manuálnej práce na zmenovsť (ľudí, ktorí už majú skúsenosť s prácou v skladoch) a sú ochotní cestovať do priemyselného parku Kechnec.

Požiadavky nie su náročne:
- každý uchádač musí mať platné osvedčenie na VZV,
- skúsenosť s prácou v sklade veľkou výhodou,
- výborný zdravotný stav (pracuje sa v stoji, práca aj na nočných zmenách),
nemá problém s cestovaním (bezproblémové spoje do priemyselného parku Kechnec - zastávka je priamo pred spoločnosťou).
POZOR, cesta do Kechneca trva cca 30min. (vzdialenosť 22km),
- pozitívnych ľudí.

VÝHODY, KTORÉ VÁM PONÚKAME:
- základny zmluvny plat je predmetom pohovoru,
- odmena za dochádzku za každý mesiac,
- POZOR + cestovný bonus podľa vzdialenosti,
- práca
cez víkend príplatok a ak splní zamestnanec normu
daný deň cez víkend získava ďalší bonus,
- po skúšobnej dobe
osobnostné ohodnotie,
- príplatky za prácu vo sviatok, nočnú zmenu, nadčas samozrejmosťou,
- ak zamestnanec odpracuje v mesiaci tri nadčasy počas víkendou získa
bonus,
- stravovanie v závodnej jedálni
s príspevkom 2€ od zamestnávateľa, takže
menu v hodnote iba 1€,
- možnosť
kariérneho rastu (postup na pozície handlerov, príjem materiálu...atď),
- starostlivosť koordinátora, ktorý je pre Vás neustále po ruke,

- VÝPLATA VŽDY NAČAS DO 15. DŇA NASLEDUJÚCEHO MESIACA.

Informácie o výberovom konaní:

Na výberové konanie, budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí spĺňajú podmienky nášho klienta. V prípade záujmu zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu email, alebo priamo reagujte na tento inzerát.

ADECCO Slovakia s.r.o je Vaším partnerom, čo pre Vás znamená:
- výplata vždy pravidelne a načas (do 15. dňa nasledujúceho mesiaca),
- najväčšia personálna spoločnosť na svete!!
- na Slovensku sme už 12 rokov,
- sponzorujeme tenisové podujatia, plávanie,
- pomáhame deťom v núdzi (nezisková organizácia NÁRUČ).