custom-banner

V januári 2015 nové pozície do výroby pre Kechnec.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme operátorov výroby, ktorí dokážu pracovať zodpovedne a sú zbehlí v práci vo výrobe.

Ponúkame férový prístup, stabilnú prácu a výplatu vždy načas.

Nástupy sú 7. januára. Hláste sa už teraz.

Pracovnou náplňou operátora výroby je:

-práca sa vykonáva v stoji,
-práca nie je fyzicky namáhava,
-obsluha strojov a liniek, práca s PC,
-na úvod celotýždňove školenie, ktoré je preplatené,
-nepretržitá prevádzka (ranné, poobedné aj nočné zmeny),

-hľadáme stabilných pracovníkov, ktorí majú skúsenosti s výrobou.

Pripájame základné požiadavky na pozíciu operátor výroby:
- minimálne stredoškolské vzdelanie,
- každý uchádzač musí mať dobrý zdravotný stav, aby bol spôsobili vykonávať prácu v stoji, prácu v nepretržitej prevádzke,
- skúsenosť
s manuálnou prácou, najideálnejšie ako operátor výroby,
- kandidáti, ktorí nemajú problém cestovať (bezproblémové spoje do priemyselného parku Kechnec - zastávka je priamo pred spoločnosťou). POZOR, cesta do Kechneca trva cca 30min. (vzdialenosť 22km).

VÝHODY, KTORÉ VÁM PONÚKAME:
- výplata vždy do 15tého nasledujúci mesiac,
- odmena za plnú dochádzku každý mesiac,
- cestovný bonus,
- práca
cez víkend príplatok a ak splní zamestnanec normu
daný deň cez víkend, získa ďalší bonus,
- po skúšobnej dobe
osobnostné ohodnotie,
- príplatky za prácu vo sviatok, nočnú zmenu, nadčas samozrejmosťou,
- ak zamestnanec odpracuje v mesiaci tri nadčasy počas víkendov získa
bonus,
- stravovanie v závodnej jedálni s príspevkom 2€ od zamestnávateľa, takže menu v hodnote iba 1€,
- možnosť
kariérneho rastu (postup na pozície teamleaderov, supervízorov, ďalšie oddelenia ...atď),
- starostlivosť koordinátora, ktorý je pre Vás neustále po ruke.

Informácie o výberovom konaní:

Na výberové konanie, budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí spĺňajú podmienky nášho klienta. V prípade záujmu zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu email, alebo priamo reagujte na tento inzerát.

ADECCO Slovakia s.r.o je Vaším partnerom, čo pre Vás znamená:
- výplata vždy pravidelne a načas (do 15. dňa nasledujúceho mesiaca),
- najväčšia personálna spoločnosť na svete!!
- na Slovensku sme už 12 rokov,
- sponzorujeme tenisové podujatia, plávanie,
- pomáhame deťom v núdzi (nezisková organizácia NÁRUČ).