ASISTENT/ASISTENTKA TELEFÓNNEHO CENTRA

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Nadnárodná švajčiarska spoločnosť hľadá spoľahlivé, komunikatívne, argumentácie schopné osoby do CALL centra. Možnosť nástupu ihneď. Žiadne smeny, pracovná doba flexibilná.
Náplň práce: komunikácia s klientmi, dohadovanie stretnutí pre našich manažérov.
Požiadavky na zamestnanca: kreativita, robit veci navyše, komunikatívnosť, minimálne stredoškolské vzdelanie, cieľavedomosť
Benefity: bezplatné vzdelávanie, fixný plat dohodou  plus provízie, možnosť popri zamestnaní si budovať aj kariéru, kariérny rast s maximálnou podporou
Druh pracovného pomeru : dohoda, živnosť
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať čím skôr a zašlite si životopis na email alebo nás kontaktujte telefonicky na 0903410191

Benefity a ďalšie výhody:

Bezplatné vzdelávanie; možnosť popri zamestnaní budovať si aj kariéru; maximálna podpora v kariérnom raste; flexibilný pracovný čas

Všeobecne požadované znalosti:

kreativita, robit veci navyše, komunikatívnosť, minimálne stredoškolské vzdelanie, cieľavedomosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno