startgroup

Disponent /špeditér/ s aktívnym cudzím jazykom AJ, Nj

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá zabezpečuje komplexné prepravné služby pre medzinárodnú aj vnútroštátnu kamiónovú i železničnú prepravu hľadáme Disponenta /špeditéra/ s aktívnym cudzím jazykom

Náplň práce :

- Akvizícia nových klientov a uzatváranie jednorazových zmlúv na prepravy
- Rozhodovať o výbere dopravcu k jednotlivým prepravám
- Zabezpečiť realizáciu objednávky na vybraného dopravcu
- Pripravovať a spracovať cenové ponuky pre zákazníkov
- Podieľať sa na vypracúvaní akvizičných plánov
- Vybavovať obchodnú korešpondenciu a vyhodnocovať jednotlivé prepravy
- Riešiť havarijné situácie počas prepravy
- Organizuje včasnú fakturáciu jednotlivých dopravných služieb zákazníkovi
- Kontroluje prichádzajúce faktúry od dodávateľov dopravných služieb a vytvára faktúry odberateľom
- Hodnotí dopravcov a vykonáva ďalšie činnosti podľa platných interných predpisov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Motivačná odmeňovacia zložka
- Štandardné firemné benefity
- Zaujímavé finančné ohodnotenie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom aj cudzom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ostatným, ktorých nepozveme sa vopred ospravedlňujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Stredoškolské s maturitou
Vysokoškolské I., II. stupňa
Anglický jazyk alebo Nemecký jazyk pokročilý /nutná komunikácia v cudzom jazyku/
Prax na podobnej pozícii min. 2 roky nutná

Administratívne a ekonomické znalosti:
Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý