custom-banner

Procesný inžinier Prešov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Výzva pre skúsených procesných inžinierov!

Ponúkame Vám prácu v úspešnej zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automobilového priemyslu.

Pracovná náplň:

- optimalizácia výrobných liniek na oddelení montáže, strihu a plastového vstrekovania

- zodpovednosť za umiestňovanie nových výrob na hale

- optimalizácia výrobných procesov

- navrhovanie zlepšenia výrobných procesov

- príprava dokumentácie

Požiadavky:

- VŠ vzdelanie technického smeru

- min. 3 ročné skúsenosti na obdobnej pozícií v automobilovom priemysle

- znalosť anglického jazyka aktívne

- skúsenosti s AutoCAD

- schopnosť riešiť vzniknuté problémy okamžite

- samostatnosť, proaktivita a zodpovednosť

Výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu