startgroup

Financial controller

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Okres Krupina
Krupina

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-komplexná kontrola podvojného účtovníctva
-spracovanie a reportovanie mesačných výsledkov do holdingu
-sledovanie výnosov a nákladov, zber a príprava podkladov pre spracovanie rozpočtu, vypracovávanie
podkladov k režijnému rozpočtu, aktualizácia rozpočtu
-pravidelné vyhodnotenie čerpania rozpočtu, definovanie rozdielov, ich dôvody a dopad na ekonomické
ciele spoločnosti, spracovanie ekonomických a finančných analýz, spracovanie podkladov pre manažment
-podieľať sa na rozvoji interného controllingového reportingu
-spolupodieľanie sa na uzávierkových operáciách spoločnosti (súvaha, výkaz ziskov a strát, poznámky,
CF, výročná správa)

Ponúkaný plat

800 EUR

Benefity a ďalšie výhody

-know-how v oblasti podnikového hospodárstva
-nákladová uvedomelosť
-objektivita a myslenie na báze čísiel/údajov/faktov
-skúsený užívateľ IT
-komunikačné schopnosti
-odolnosť voči stresu a tlaku

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

-ukončené vzdelanie ekonomického smeru (VŠ)
-výborná znalosť anglického alebo nemeckého jazyka slovom a písmom, obzvlášť odborných výrazov
-znalosť odborných softvérových nástrojov