startgroup

Mzdový účtovník pre personálnu agentúru

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre našu agentúru hľadáme skúseného pracovníka na pozíciu Mzdový účtovník.

Náplň práce :

• nahrávanie nových zamestnancov do programu
• prihlášky a odhlášky do zdravotných poisťovní a sociálnu poisťovňu
• spracovanie nemocenských dávok, evidencia a zasielanie do sociálnej poisťovne
• spracovanie evidenčných listov dôchodkového poistenia
• výpočet miezd zamestnancov spoločnosti
• spracovanie mesačnej uzávierky miezd
• mesačné spracovanie výkazov pre zdravotné poisťovne a sociálnu poisťovňu, zasielanie v elektronickej forme a v tlačovej forme
• spracovanie a zasielanie výkazov na daňový úrad
• vykonanie ročného zúčtovania dane zo mzdy pre všetkých aktívnych zamestnancov,
• na základe výpovede spracovať výstupné doklady pre zamestnanca (zápočtový list...)
• zakladanie a archivácia mzdových dokladov, iné organizačné a administratívne práce podľa pokynov nadriadeného

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Štandardné firemné benefity
- Práca v úspešnej personálnej agentúre
- Možnosť kariérneho rastu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ak ste už reagovali na tento inzerát v predchádzajúcej inzercii a neboli ste zaradení do výberového konania, tak už neposielajte svoj životopis. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania s maturitou
Prax na podobnej pozícii min. 2 roky
Znalosť cudzieho jazyka na mierne pokročilej úrovni

Počítačové znalosti :

Skúsenosti s prácou v jednom z týchto programov : Profit, Softip, SAP
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý