startgroup

MZDÁRKA/ PERSONÁLNA KONZULTANTKA - PRAX NUTNÁ

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava
Trnava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-spracovanie miezd
-podklady k spracovaniu miezd
-vyhľadávanie vhodných kandidátov na obsadzovanie voľných pozícií
-práca s personálnymi zložkami
-archivácia
-podpora pri práci konzultantiek a Branch Managera pobočky
-vybavovanie korešpondencie
-administratíva spojená s prevádzkou kancelárie

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Uchádzačky, ktoré spĺňajú uvedené požiadavky prosíme, aby svoje CV v slovenskom jazyku zasielali na uvedený mail. Z časových dôvodov budeme kontaktovať len tých, ktorí spĺňajú všetky požiadavky. Ostatným ďakujeme za pochopenie.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

-výhodné platové podmienky v závislosti od praxe
-naša práca je veľmi náročná, preto, ak ju chcete robiť, musíte ju milovať
-hľadáme do tímu osobnosť so silnou odolnosťou voči stresu a veľkým optimizmom
-musíte byť komunikatívny a flexibilný
-nesmie Vám chýbať chuť učiť sa novým veciam
-dôležitá je samostatnosť
-a keďže musíme chodiť za našimi klientmi, je nutné vlastniť vodičské oprávnenie sk B a byť aktívnym vodičom (najazdené min.5000 km)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

-stredoškolské s maturitou ekonomického zamerania, NIE JE POTREBNĚ VŠ vzdelanie
-PRAX V SPRACOVANÍ MIEZD PODMIENKOU
-znalosť programu SOFTIP PROFIT výhodou
-anglický alebo nemecký jazyk výhodou
-bydlisko v okolí Trnavy podmienkou
-vodičský preukaz sk.B - PODMIENKA aktívny vodič