startgroup

Nákupca - junior s aktívnym anglickým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj
Svätý Jur

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti výroby kvalitných oceľových a hliníkových kovových dielov, zostáv a modulov pre prémiové značky v automobilovom priemysle hľadáme nákupcu juniora s aktívnym anglickým jazykom.

Náplň práce:

- Údržba existujúceho systému verejného obstarávania (objednávanie, sledovanie a monitorovanie objednávok)
- Udržiavanie zásob na sklade na optimálnej úrovni
- Vydávanie a sledovanie objednávok v MRP systéme
- Udržanie existujúcich dát a informácii o dodávateľoch, pravidelná aktualizácia v MRP systéme
- Udržiavanie rozsiahlej databázy dodávateľov
- Sledovanie cien súčiastok a dielov pre výrobu
- Priebežne vyhľadávanie a rozvoj nových obchodných možností a dodávateľov.
- Podpora nákupcov pri identifikácii dodávateľov strojov, nástrojov, meradiel, náhradných dielov, chemikálií a ďalších služieb.
- Podpora oddeleniu logistiky v riadení dodávateľov
- Dodržiavanie Zákona o životnom prostredí v rámci nákupného systému - tok obalov a ich odpadov
- Pomoc oddeleniu kvality a logistiky pri reklamáciách

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Štandardné firemné benefity
- Možnosť kariérneho rastu
- Práca v dynamickom tíme

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoje CV v slovenskom jazyku a anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ostatným, ktorých nepozveme na pohovor sa vopred ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania príp. stredoškolské s maturitou
- Anglický jazyk - aktívne
- Aktívny vodič
- Microsoft Office - pokročilý
- Výborné komunikačné zručnosti, vyjednávacie schopnosti a strategický rozvoj
- Skúsenosti v automobilovom priemysle - výhodou
- Znalosť ISO/TS 16949 a ISO 14001 - výhodou
- Pozícia je vhodná pre absolventa