startgroup

prevádzkar

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Okres Zvolen
Zvolen

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- zabezpečuje chod prevádzky rýchleho občerstvenia
- zodpovedá zo dodržiavanie jednotlivých zásad obsluhy
- priamo riadi a kontroluje činnosť strediska a skladu prevádzky
- riadi školenia a odborný výcvik podriadených pracovníkov, vyhľadáva nové trendy a smery vo svojom odbore
-má na starosti manažment prevádzky
- motivuje svojich podriadených k lepšiemu výkonu pri predaji servisnému štandardu
- prijíma objednávky, organizuje prípravu, realizáciu a zúčtovanie akcií organizovaných v kaviarni
- komunikuje s hosťami a rieši ich požiadavky
- je priamo zodpovedný za výkon svojej práce
- vykonáva fyzickú i účtovnú inventúru
- vykonáva dohľad nad dodržiavaním všetkých existujúcich predpisov súvisiacich s chodom prevádzky
- vystavuje a archivuje prvotné doklady, vedie náležitú evidenciu
- spracováva mesačné uzávierky a výkazy

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

prax v gastronómii
skúsenosť s riadením gastronomickej prevádzky - PODMIENKOU
ovládať aspoň jeden z cudzích jazykov
schopnosť viesť a riadiť kolektív
schopnosť tímovej práce a precíznosť pri výkone svojej práce
komunikatívnosť, flexibilita, kreativita, orientácia na spokojnosť zákazníka
kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
zameranie na gastronómiu a hotelierstvo
- Skladové hospodárstvo - pokročilý
- Fakturácia - základy
- Hospodárska korešpondencia - základy
- Personalistika - pokročilý