Autor odborných textov - práca z domu

25.06.2017 Bernard, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
práca z domu
Slovenská republika
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Príprava prevažne textových podkladov podľa zadania.
Ponúkaný plat:
8 EUR/hod.
Iné výhody:
- určujete si pracovný čas - vyberáte si tému zákazky - je na Vás, koľko zákaziek chcete vypracovať - spoločnosť je dobre etablovaná na trhu > www.vsprace.sk < - nadštandardné finančné ohodnotenie. Len u nás si môžete privyrobiť viac ako 8 EUR/hodinu. Záleží na Vás koľko objednávok spracujete.
Termín nástupu do práce:
od 21.6.2017 do 30.6.2017
Druh pracovného pomeru:
brigáda
Ak ste odborník vo svojom obore, máte záujem slušne si zarobiť a spĺňate nižšie uvedené požiadavky, kontaktujte nás. V prípade splnenia našich požiadaviek Vás radi zapojíme do tímu vsprace.sk. Každý uchádzač dostane spätnú väzbu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
1. vynikajúca orientácia v konkrétnom odbore
2. profesionálny prístup
3. 100 % dodržiavanie termínov
4. zodpovednosť
5. spoľahlivosť
6. ukončený minimálne 1. stupeň vysokoškolského vzdelania
7. prístup k odbornej literatúre

Ak tieto predpoklady spĺňate a zaujala Vás naša ponuka, neváhajte nám zaslať Vaše CV na kariera @ vsprace.sk a my si Vás odskúšame. Zákazník je pre nás na prvom mieste, preto kvalita autorov je nami dôkladne kontrolovaná.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť sa venuje sprostredkovaniu pri príprave odborných textov z akýkochkoľvek oblastí a to najmä z humanitných vied, ekonómie alebo verejného zdravotníctva.
Adresa:
Bernard, s. r. o.
Jána Stanislava 15
Bratislava
Kontaktné údaje:
Richard Martanovič
Hany Melickovej 1/g, Bratislava, 841 05, Slovenská republika
Tel: +421949628153

Reaguj na ponuku