startgroup

Prevádzkový riaditeľ - riadenie knižného veľkoobchodu

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Vrcholový manažment

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, obchodnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá vydávaním a distribúciou širokého spektra kníh na slovenský trh hľadáme skúseného prevádzkového riaditeľa pre Bratislavu.

Náplň práce:

- Riadenie procesov vo veľkoobchodnom sklade – riadenie VO skladu a celého IT oddelenia /cca 40 ľudí/
- Stanovenie prevádzkových plánov a organizačnej politiky v súlade so stratégiou organizácie
- Koordinácia služieb a kontrola dodržiavania prevádzkových procesov, návrhy na zlepšenie ich koordinácie, optimalizácia, systémové zmeny
- Personálne záležitosti – systém odmeňovania, medziľudské vzťahy, komunikácia s podriadenými, systémové riešenie externých pracovných síl
- Tvorba organizačných, prevádzkových a pracovných poriadkov a ďalších noriem potrebných k riadeniu skladu
- Reprezentovanie organizácie na rokovaniach so stálymi obchodnými partnermi, potenciálnymi zákazníkmi, dodávateľmi a ďalšími subjektami, výberové konania, uzatváranie zmlúv
- Spolupráca s ostatnými celkami organizácie, účasť na poradách
- Organizovanie a koordinovanie činnosti manažérov v rámci zvereného celku organizácie, personálne záležitosti
- Riadenie a kontrolovanie bezpečnosti a hygieny práce
- Väzby na IT procesy - potreby optimalizácie skladu, procesy, zmeny, požiadavky na nové funkcionality
- Koordinácia vedenia príslušnej dokumentácie
- Výkazníctvo, analýzy, prehľady, plánovanie, kontrola

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Zaujímavá pozícia so širokým záberom v jednej z najvýznamnejších spoločností na slovenskom knižnom trhu
- Priestor pre sebarealizáciu
- Firemné benefity - DDS, stravné lístky, zvýhodnený nákup vlastného tovaru

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Ak dané požiadavky nespĺňate, neposielajte prosím svoj životopis, nebudeme Vás kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru alebo technického zamerania
- Skúsenosti v oblasti riadenia logistiky a skladového hospodárstva
- Skúsenosti s riadením ľudí a procesov
- Analytické myslenie, riadiace schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, schopnosť prezentovať
- Spracovanie prevádzkových a finančných plánov k zaisteniu organizačného zabezpečenia ponúkaných služieb
- Posudzovanie a schvaľovanie noriem a smerníc z hľadiska kvality a pružnosti poskytovaných služieb
- Analyzovanie príčin prevádzkových problémov, návrhy na ich odstránenie
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni