startgroup

Projektant statik

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Reality a stavebníctvo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá sa zaoberá projektovou a inžinierskou činnosťou hľadáme projektanta pozemných stavieb.

Náplň práce:

- Posudzovanie a kreslenie oceľových konštrukcií a spojov
- Statické výpočty, ich kontrola a autorizácia

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Pružná pracovná doba
- Práca v úspešnom a dynamickom tíme
- Možnosť osobného a profesionálneho rozvoja

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Ak dané požiadavky nespĺňate, neposielajte prosím svoj životopis, nebudeme Vás kontaktovať. V prípade, že ste reagovali na podobný inzerát alebo ste s danou ponukou boli oslovení inou spoločnosťou neposielajte nám už svoje CV. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie stavebného zamerania - nosné konštrukcie stavieb
- Prax na podobnej pozícii nutná minimálne 1 rok
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni
- Pracovný pomer na trvalý úväzok, príp. na živnosť s nutným 8 hod. pracovným časom
- Skúsenosti so statickými výpočtami v oblasti priemyselných stavieb
- Znalosť programu AutoCAD
- Znalosť programov NEXIS alebo SCIA
- Autorizácia SKSI výhodou

Počítačové znalosti :

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý