Elektrikári, zvárači, zámočníci a montéri - NEMECKO - Možnosť príplatkov a diét !

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Pre našich partnerov obsadzujeme aktuálne tieto pozície:

1. Elektrikárov s výučným listom a praxou
Miesto výkonu práce: Nemecko, Rakúsko
Náplň práce : práca na montáži
Požiadavky: Jazyky: Nemčina: - Veľmi dobrá znalosť
Ponúkaný plat: od 9€ do 13 € / hodina (+diéty, príplatky)

2. Zváračov TIG / MAG
Miesto výkonu práce: Nemecko
Náplň práce: Pripojte TIG zváranie / MAG procesu
Požiadavky : Platné zváračské oprávnenie
Jazyky: Nemčina: Dobrá znalosť + druhý zvárač (postačuje keď ovláda základy NJ.)

3. Zváračov so všetkými certifikátmi
Požiadavky: Jazyky: Nemčina: Veľmi dobrá znalosť alebo anglicky: komunikatívna úroveň
Plat: od 13,50 € / hodina venovaná produktívny (hrubý) + 24, - € VMA (1
- 3 mesiacov oslobodené od dane po zdanení) + UEK

4. Zámočníci - montéri
Plat: od 11 € / hodina venovaná produktívny + 24, - € VMA (1 - 3 mesiacov oslobodené od dane po zdanení) + UEK

Priebežne stále obsadzujeme pracovné pozície: Elektrikárov, kurenárov, inštalatérov, montérov, stolárov, pokrývačov, zváračov, murárov, maliarov, zámočníkov a iné pracovné profesie. Možnosť umiestnenia dvojíc, kde aspoň 1 komunikuje plynule nemecky.

Benefity a ďalšie výhody:

- zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody
- 13.-14. plat
- možnosť príspevku na stravu
- možnosť príspevku na dopravu
- možnosť zabezpečenia ubytovania
- asistenčná linka v prípade potreby
- pracujete na nemeckú pracovnú zmluvu
- nové pracovné skúsenosti
- zdokonalenie sa v nemeckom jazyku
- asistenčné služby počas celej doby pobytu
- vieme zabezpečiť dopravu do zahraničia
- možnosť vrátenia daní po návrate z Nemecka prostredníctvom našej agentúry

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v nemeckom jazyku s fotografiou alebo kópiou OP( pasu ) mailom na: email alebo email, www.agenturasuperjob.sk , poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach. Kontaktovať nás môžete na tel. 0915 513 461,0915 658 800, 0949 161 432, po 17.00 hod. 0915 887 522, 0949 525 887.

Kontaktovať budeme len klientov, ktorých spĺňajú požiadavky. Vzhľadom na vysoký počet uchádzačov, nie je možné z časového hľadiska odpovedať všetkým registrovaným klientom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno