.NET Programátor- Žilina (JO-1410-295023_3)

The offer is inactive, it is not possible to respond to it.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Job information

Pracovná náplň:

  • programovanie v .NET technológiách
  • vývoj .NET aplikácií s použitím open-source frameworks a agile software development metodológie
  • práca na viacerých častiach procesu vývoja v závislosti od projektu a zloženia projektového tímu

Požiadavky:

  • výborná znalosť anglického jazyka
  • znalost .NET a v C# vývoj enterprise viacvrstvových aplikácií- medior/senior
  • dobrá znalosť SQL Server a Transact SQL
  • znalosť XAML (Silverlight) pomocou MVVP / Prism je plusom (alternatívne ASP.Net MVC)
  • dobrá znalosť:
    • ORM nástrojov ako nHibernate alebo Enterprise framework (používame nHibernate)
    • log4Net
    • unit testovanie
    • T4 Templates a code generation
    • Team Foundation Server

  • skúsenosti v oblasti SOA s WCF
  • skúsenosti s prácou v scrum tíme
  • skúsenosti s Windows Azure prostredím a Windows (Azure) Service Bus sú výhodou
  • schopnosť interpretovať UML diagramy
  • silné OO zručnosti, schopnosť vytvárať technické návrhy, funkčné diagramy a doménové modely
  • Javascript, JQuery, CSS 3, HTML 5 vedomosti

Benefity:

  • prí­jemné pracovné prostredie
  • 2 x ročne pravidelné firemné akcie pre zamestnancov a to športová letná team buildingová aktivita a vianočný večierok
  • tím s rôznym zameraní­m a špecializácou – možnosť ďalšieho vzdelávania
  • externé tréningové možnosti v prípade potreby a organizácia vlastných tréningov a technical sessions
  • prí­stup na diaľku a notebook
  • prí­stup do firemnej knižnice, ktorá obsahuje stovky elektronických kní­h a aj množstvo knižných vydaní­
  • občerstvenie v priestoroch firmy

Súhlas kandidáta so spracovaním osobných údajov

Touto reakciou na pracovnú ponuku udeľujem spoločnosti CPL Jobs, s.r.o., so sídlom Vysoká 14, 811 06 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35 881 895, spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka číslo 31323/B (ďalej len “CPL“) súhlas so spracúvaním všetkých mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytnutých CPL, na účely realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo akúkoľvek inú relevantnú pracovnú pozíciu v budúcnosti. Rovnako súhlasím so spracúvaním údajov spojených s mojou fyzickou identitou, v prípade, že je súčasťou poskytnutých údajov aj moja fotografia. Zároveň vyhlasujem, že všetky poskytnuté údaje, sú správne, pravdivé a aktuálne a súhlasím s ich poskytnutím a sprístupnením tretej strane, najmä ostatným organizačným zložkám skupiny CPL a klientom CPL, v medziach sledovaného účelu, tj. realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu. Tento súhlas udeľujem až do jeho písomného odvolania na základe mojej vlastnoručne podpísanej žiadosti doručenej do CPL.

Employee requirements

  • Language skills:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)