startgroup

Inžinier kvality prepravných zariadení v ropnom priemysle

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Európa, príp. Južná Afrika

Pozícia / odvetvie

Chemický priemysel

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho medzinárodného klienta hľadáme Inžinierov kontroly kvality ropných potrubí pre Európu, príp. pre Južnú Afriku.

Náplň práce :

- Hlavným účelom je zabezpečiť a kontrolovať kvalitu vykonanej práce a skonštruovaných stavieb
- Poskytovať asistenciu inžinieringovej organizácii, manažérom terminálov, projektovým a údržbu vykonávajúcim tímom pri zabezpečovaní a kontrolovaní produktov a služieb dodaných do terminálov tretími stranami alebo vlastnými tímami údržby
- Implementovať celkovú zmenu mentality zabezpečovania kvality/kontroly kvality čím sa zabezpečí bezpečné fungovanie a integrita funkčného celku terminálu.
- Zabezpečovať podporu pre cca 10 terminálov pre celú Európu, príp. Južnú Afriku.

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Nadštandardné finančné ohodnotenie
Zaujímavé finančné benefity
Možnosť práce na živnosť, cez s.r.o. alebo na TPP

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom a anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. V motivačnom liste uveďte či máte záujem o región Európy alebo Južnej Afriky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Bc. stupeň v inžinierstve (napr. mechanický (pref.), ropný, metalurgický, materiálový, chemický, civilný, atď.) alebo iný blízky odbor; relevantné roky skúseností budú akceptované namiesto bakalárskeho stupňa vzdelania. Akýkoľvek iný bakalársky titul bude akceptovaný v prípade relevantných skúseností a znalostí. Technické pozadie v testovaní materiálov (mechanické, metalo-grafické a korózia ) inšpekcie a zabezpečovanie kvality je plus. Audítorsky tréning je preferovaný.
Minimum 5 rokov skúseností s inšpekciami tlakového vybavenia v petrochemickom priemysle.
Aktívna znalosť anglického jazyka nevyhnutná.
Skúsenosť a schopnosť vykonávať kontroly kvality založené na ISO 9001/API Q1
Znalý nasledujúcich špecifikácii a smerníc: PED (Smernica tlakových zariadení) API570, API2611, skladovacie nádrže inšpekčné kódy a nariadenia napr. API650/653, EN14015, DIN4119, BS2654, EEMUA159
Pracovnú znalosť výrobných procesov ako kovanie, obrábanie, zváranie, spriadanie a pokovovanie
Praktická znalosť nedeštruktívnych inšpekčných štandardov a špecifikácii ako napr. ASNT, ASME, API