PRACOVNÍČKY S KVETMI ANTÚRIA /nie farma/ - HOLANDSKO. ODCHODY: 04.06.2015, 11.06.2015 (aj pre kamarátky)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Bleijswijk - cca 10 km severne od mesta Rotterdam
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Mzda je rozdelená podľa veku pracovníčky:

    18, 19 rokov:
    7,22 Eur brutto/hodina + 8% holiday money +8% reservation money

    20 rokov:
    8,21 Eur brutto/hodina + 8% holiday money+8% reservation money

    21 rokov a viac:
    9,12 Eur brutto/hodina + 8% holiday money+8% reservation money

    Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníčiek v Holandsku.
Hľadáme ženy, ktorých náplňou práce bude starostlivosť o kvety Antúrie.

Náplň práce /kvety antúria/
Vysádzanie, strihanie, orezávanie, triedenie, balenie, príprava kvetov na expedíciu.
Znalosť anglického jazyka je nutná. /Treba sa vedieť dohovoriť/.

Pracuje sa v skleníkoch alebo skladoch.
Na pracovisku už pracujú slovenky.

Pracovná pozícia je vhodná pre ženy do 36 rokov. Vodičský preukaz sk. B výhodou. Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - nutná.
Nepotrebujete žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku. Možnosť umiestniť kamarátky.
Pracovná pozícia nie je vhodná pre študentky, nakoľko sa jedná o dlhodobú pracovnú pozíciu.

Organizujeme spoločné odchody do Holandska:
ODCHODY: 04.06.2015, 11.06.2015

Benefity a ďalšie výhody:

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list priamo od holandského zamestnávateľa, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Zamestnávateľ vybavuje SOFI číslo.

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom v meste Schiedam. Pracovníčka cestuje do práce vlakom a cestovné lístky sú jej preplácané zamestnávateľom, t.z. cestovanie do práce a späť je zdarma.
Poplatok za ubytovanie je 87 EUR týždenne a je strhávaný zo mzdy pracovníčky.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie ani žiadne depozity. Pracovníci sú ubytovaní v dvojlôžkových izbách. Na ubytovaní máte k dispozícii kuchynku na varenie.

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a upresniť kedy môžete vycestovať do Holandska.

Všeobecne požadované znalosti:

- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- chuť zaučiť sa na pracovnú pozíciu
- motivácia, zodpovednosť a samostatnosť
- chuť pracovať dlhodobo
- ochota a flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno