Elektrotechnik - Nitra - Ubytovanie zdarma

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    3,00 - 3,30€/hod. netto - od 550€ netto + príspevky
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 16.10.2014

Ak ste šikovný elektrotechnik, máte elektrotechnické vzdelanie alebo platnú elektrovýhlášku - minimálne §21 a prax, skúsenosti s:

- Prácou elektrotechnika, elektrikára, elektromontážnika
- Identifikáciou a odstraňovaním porúch a ich opravami
- Pájkovaním plošných spojov
- Prácou na počítači

Tak nám zašlite životopis na email a do predmetu uveďte "Elektrotechnik Nitra"

Náplň práce:
- oprava plošných spojov TV prijímačov
- údržba linky
- diagnostika a merania s osciloskopom a multimetrom

POSKYTUJEME UBYTOVANIE ZDARMA v blízkosti miesta zamestnania.

Pohovor potrebné absolvovať v Nitre, na základe Vašich žiadostí Vás budeme kontaktovať.
Nástup do práce ihneď po úspešne absolvovanom pohovore.

Benefity a ďalšie výhody:

- Možnosť pracovať na 12 alebo 8 hod. zmeny
- Príspevky na dopravu
- Príspevky na stravu
- Možnosť záloh počas prvého mesiaca v zamestnaní
- Práca na trvalý pracovný pomer
- Pracovná ponuka je S UBYTOVANÍM ZDARMA

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu:

email (do predmetu uveďte názov pozície).

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou LUTO Automotive s.r.o., Strojárenská 1, 040 01 Košice. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky a kritériá zamestnávateľa. Za porozumenie ďakujeme.

Všeobecne požadované znalosti:

Platná elektrovýhláška - minimálne §21 podmienkou
- Skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
- Znalosť technických výkresov a práce s nimi výhodou
- Skúsenosti s pájkovaním výhodou
- Znalosť práce s PC
- Manuálna a mechanická zručnosť
- Technická zručnosť
- Ochota učiť sa novým veciam

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno